Upravit stránku

Studentské trenérské centrum krajský výběr

Ve středu 22. 11. 2017 se na naší škole v rámci aktivit Vzdělávacího centra Microsoft uskutečnil krajský výběr do programu Studentského trenérského centra. Program je určen studentům druhých ročníků středních škol, kteří chtějí zdokonalovat své znalosti v kancelářských aplikacích, prezentačních dovednostech, programování a serverových technologiích. Výsadou členů je i přístup k výjimečným informacím z dílny Microsoft. Členové STC mají také možnost setkat se s inspirativními osobnostmi a účastnit se zajímavých akcí. Mohou také získat profesní zkušenosti na stáži ve společnosti Microsoft. A v neposlední řadě díky přátelské atmosféře programu zde studenti naváží i dlouhotrvající přátelství.

Porota u soutěžících hodnotila vztah k IT, motivaci přihlášení do programu, aktivity mimo školy, sebeprezentace, představa o profesní budoucnosti a znalost angličtiny. Po vystoupení všech soutěžících porota vybrala tři nejlepší, kteří postupují do finálového výběru. Ten se uskuteční v sídle společnosti Microsoft v Praze dne 20. prosince 2017.

Z naší školy byl vybrán a postupuje Adam Bubík (sexta). Adamovi gratulujeme k postupu a přejeme hodně štěstí ve finálovém výběru v Praze.