Upravit stránku

Úspěch v celostátní soutěži Inter nos

Inter nos je název pro soutěž v tvorbě poezie, prózy, písně a výtvarného díla, kterou organizuje Střední pedagogická škola v Boskovicích a je určena pro žáky středních pedagogických škol v České republice. Letos probíhal již pátý ročník.
Naše škola se účastní soutěže od doby jejího vzniku a byli jsme v ní úspěšní. Nejinak tomu je v tomto školním roce. Organizátoři zaslali výsledky soutěže před koncem školního roku, a tak žákům i jejich pedagogům poslali hezký dárek k prázdninám.
V kategorii POEZIE se na třetím místě umístila Jana Vodičková (1. BP) a na druhém Táňa Hrbasová (1. AP). V kategorii PRÓZA dosáhl třetího místa Jan Makovec (1. AP). V kategorii PÍSEŇ se umístila již zmíněná Jana Vodičková na druhém místě.
Ocenění autoři získali od organizátorů věcné dary a diplomy, které jim spolu s vysvědčením předají 30. června 2017 třídní učitelé.
Všem soutěžícím gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim další úspěchy v soutěžích tvůrčího psaní.

Děkujeme také organizátorům soutěže, kteří motivují žáky středních pedagogických škol tvořit umělecké texty a další umělecká díla, které mohou využít v budoucí práci s dětmi.

Inter Nos výsledková listina 2017
Inter Nos výsledková listina 2017