Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Pedagogičtí pracovníci

Jméno a příjmeníE-mailTelefonKonzultační hodina
Mgr. Andrlová Martinaandrlova@gjb-spgs.cz581 291 241pondělí 9.50–10.35
PhDr. Andrysová Pavla, Ph.D.andrysova@gjb-spgs.cz581 291 216středa 13.00–14.00
Mgr. Benešová Zuzanabenesova@gjb-spgs.cz581 291 222čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Beranová Janaberanova@gjb-spgs.cz581 291 220sředa 12.35–13.20

Mgr. Bergerová Marie
psycholog

psycholog@gjb-spgs.cz581 291 217viz záložka Školní psycholog
Mgr. Berka Karelberka@gjb-spgs.cz581 291 237, 581 291 222pátek 8.45–9.30
Mgr. Binarová Jitkabinarova@gjb-spgs.cz581 291 219úterý 13.25–14.10
Mgr. Blažková Olgablazkova@gjb-spgs.cz581 291 234pátek 10.45–11.30
Mgr. Čecháčková Šárkacechackova@gjb-spgs.cz581 291 214pondělí 9.50–10.35
Mgr. Čecháková Alenacechakova@gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 12.35–13.20
Mgr. Čelechovská Marcelacelechovska@gjb-spgs.cz581 291 235pondělí 8.45–9.30
Mgr. Gregorová Pavlínagregorova@gjb-spgs.cz581 291 233úterý 10:45–11:30
Mgr. Grigárková Lenkagrigarkova@gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 11.45–12.25
Mgr. Haluzová Mariehaluzova@gjb-spgs.cz581 291 220čtvrtek 11.30–12.30
Mgr. Hastíková Jitkahastikova@gjb-spgs.cz581 291 230středa 11.40–12.30
RNDr. Havlíková Máriahavlikova@gjb-spgs.cz581 291 236čtvrtek 10.45–11.30
Mgr. Herinková Kateřinaherinkova@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 237čtvrtek 9.50–10.35
Mgr. Hiklová Helenahiklova@gjb-spgs.cz581 291 233středa 10.45–11.30
Bc. Hrubá Michaelahruba@gjb-spgs.cz581 291 226čtvrtek 9.50–10.35
Mgr. Charvátová Luciecharvatova@gjb-spgs.cz581 291 234, 581 291 224středa 11.40–12.25
Mgr. Chmelová Alena
Školní metodik prevence
chmelova@gjb-spgs.cz581 291 234úterý 11.40–12.25
Mgr. Chvátalová Janachvatalova@gjb-spgs.cz581 291 214, 581 291 236pátek 11.40–12.25
Mgr. Jahodová Luciejahodova@gjb-spgs.cz581 291 214pátek 11.40.–12.25
Mgr. Jodas Jakubjodas@gjb-spgs.cz581 291 226čtvrtek 12.30–13.30
Bc. Jemelková Luciejemelkova@gjb-spgs.cz581 291 230pátek 8.45–9.30
Mgr. Jünglingová Olgajunglingova@gjb-spgs.cz581 291 219středa 13.25–14.10
Mgr. Kafoněk Lukáškafonek@gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 14.15–15.00
Mgr. Kašlík Ondřejkaslik@gjb-spgs.cz581 291 211čtvrtek 12.35–13.20
Bc. Kirmanová Zuzanakirmanova@gjb-spgs.cz581 291 216čtvrtek 8.45–10.35
Mgr. Kolomazník Pavel
Výchovný poradce
kolomaznik@gjb-spgs.cz581 291 236čtvrtek 12.30–13.30
Mgr. Komzáková Klárakomzakova@gjb-spgs.cz581 291 228, 581 291 234úterý 12.35–13.20
Mgr. Kopalová Evakopalova@gjb-spgs.cz581 291 233středa 10.45–11.30
Mgr. Kovaříková Martinakovarikova@gjb-spgs.cz581 291 234 
Mgr. Krejčí Jakubkrejci@gjb-spgs.cz581 291 237čtvrtek 13.25–14.10
Mgr. Kvapilová Evakvapilova@gjb-spgs.cz581 291 233středa 10.45–11.30
Mgr. Lančová Šárkalancova@gjb-spgs.cz581 291 219středa 10.45–11.30
Mgr. Lovečková Magdalenaloveckova@gjb-spgs.cz581 291 233pátek 8.45–9.30
Mgr. Marhefková Tomečková Lenkamarhefkova@gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 234středa 12.35–13.20
Mgr. Masná Evamasna@gjb-spgs.cz581 291 222, 581 291 236pondělí 11.40–12.25
Mgr. Matznerová Pavlínamatznerova@gjb-spgs.cz581 291 214úterý 13.25–14.10
Mgr. Miklasińská Lenkamiklasinska@gjb-spgs.cz581 291 222úterý 10.45–11.30
Mgr. Mikšová Evamiksova@gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 233úterý 10.45–11.30
Mgr. Mikulcová Věramikulcova@gjb-spgs.cz581 291 228pondělí 12.35–13.20
Mgr. Nakládalová Marienakladalova@gjb-spgs.cz581 291 223středa 12.35–13.20
Mgr. Novák Milannovak@gjb-spgs.cz581 291 229, 581 291 236pondělí 13.25–14.10
čtvrtek 12.35–13.30
Mgr. Novotná Radkanovotna@gjb-spgs.cz581 291 228úterý 11.40–12.25
Mgr. Ocelka Jiříocelka@gjb-spgs.cz581 291 215pondělí 12.35–13.20
Bc. Orel Danielorel@gjb-spgs.cz581 291 238úterý 12.35–13.20
Mgr. Piňos Alešpinos@gjb-spgs.cz581 291 221čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Pleva Tomášpleva@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 236čtvrtek 11.40–12.25
Mgr. Podaný Adampodany@gjb-spgs.cz581 291 215pondělí 11.40–12.25
Mgr. Radnóty Tomášradnoty@gjb-spgs.cz581 291 216pátek 12.35–13.20
Mgr. Sikorová Martinasikorova@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 236středa 12.35–13.20
Mgr. Sekaninová Annasekaninova@gjb-spgs.cz581 291 235, 581 291 226čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Slaměníková Karlaslamenikova@gjb-spgs.cz581 291 235středa 9.00–10.00
Mgr. Strnadová Karla, Ph.D.strnadova@gjb-spgs.cz581 291 216pondělí 11.40–12.25
Mgr. Svobodová Pavlasvobodova@gjb-spgs.cz581 291 230pondělí 11.40–12.25
Mgr. Šelleová Janaselleova@gjb-spgs.cz581 291 223pondělí 14.15–15.00
Šimečková Grazhinasimeckova@gjb-spgs.cz581 291 241pondělí 12.35–13.20
PaedDr. Šmídová Ladislavasmidova@gjb-spgs.cz581 291 210úterý 10.45–11.30
Mgr. Šrámek Jiřísramek@gjb-spgs.cz581 291 211pátek 10.45–11.30
Mgr. Štěrba Jiřísterba@gjb-spgs.cz581 291 241čtvrtek 9.50–10.35
Mgr. Turečková Karolínatureckova@gjb-spgs.cz581 291 216pondělí 11.40–12.25
Mgr. Trávníček Paveltravnicek@gjb-spgs.cz581 291 236 
Mgr. Valentová Kateřinavalentova@gjb-spgs.cz581 291 236, 581 291 226pondělí 10.45–11.30
Mgr. Vrbková Lucievrbkova@gjb-spgs.cz581 291 236úterý 10.45–11.30
Mgr. Vysloužilová Kateřinavyslouzilova@gjb-spgs.cz581 291 219pondělí 11.40–12.25
Mgr. Wimmerová Natáliewimmerova@gjb-spgs.cz581 291 215čtvrtek 10.45–11.30
Woitková Terezawoitkova@gjb-spgs.cz581 291 230pondělí 10.45–11.30
PhDr. Zapletal Jiřízapletal@gjb-spgs.cz581 291 211pátek 11.30–12.30

Ing. Zámecký Libor
ICT koordinátor

zamecky@gjb-spgs.cz581 291 210, 581 291 237čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Železný Pavelzelezny@gjb-spgs.cz581 291 243pátek 10.45–11.30

Provozní pracovníci

Lukášová Vendula, Dis. - asistentka ředitelky na SPgŠlukasova@gjb-spgs.cz581 291 200
Bc. Gremlicová Jana - sekretariát Gymnázia Jana Blahoslavagremlicova@gjb-spgs.cz581 291 239
Moučková Zdeňka - ekonomkainfo@gjb-spgs.cz581 291 203
Nedbalová Jitka - účetnínedbalova@gjb-spgs.cz581 291 209

Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.