Přejít na obsahovou část stránky

2. místo florbalistů v okresním kole Subterra cupu

V pondělí 8. 11. 2021 proběhlo okresní kolo středoškolského florbalového turnaje, tzv. Subterra cup ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou. Spolu s námi se soutěže zúčastnili ještě školy: Střední průmyslová škola Přerov, Střední lesnická škola Hranice a Střední zdravotnická škola Hranice.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Svoboda Petr (2. A), Dohnal Patrik, Toman Vojtěch (oba 2. D), Janek Kryštof, Šťastný Tomáš (oba 3.), Kuchta Tobiáš (4.), Mirvald Petr (4. A), Kuča David (4. D), Šefčík Maxim, Vlček Adam (oba 8.).

Florbal hrál hracím systémem 5+1 každý s každým 2x10 minut. Náš tým v úvodním zápase prohrál se Střední průmyslovou školou Přerov těsně 2:3 a zvítězil nad Střední lesnickou školou Hranice 4:3 a Střední zdravotnickou školou Hranice 6:1.

V celkovém součtu odehraných zápasů jsme obsadili krásné 2. místo.

Všem žákům patří velký dík a uznání za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti