Přejít na obsahovou část stránky

3. místo v okresním kole olympiády z českého jazyka – kat. SŠ

Minulý týden naše škola oslavovala vítězství Elišky Pizúrové v okresním kole olympiády z českého jazyka v kategorii základních škol a víceletých gymnázií. Dnes dorazila další skvělá zpráva! Barbora Chlápková ze třídy 4. D vzorně reprezentovala naši školu a svými jazykovými a stylistickými dovednostmi si v okresním kole olympiády z českého jazyka vybojovala 3. místo v kategorii středních škol.

Barboře gratulujeme a přejeme další úspěchy v krajském kole soutěže.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti