Přejít na obsahovou část stránky

Beseda s americkým ambasadorem

Dne 12. prosince 2019 se uskutečnila na naší škole beseda s kulturním atašé Erikem W. Blackem. Žáci měli možnost zhlédnout prezentaci, dozvědět se více o americké společnosti a pochopit tak lépe vzájemné vztahy mezi Spojenými státy a Českou republikou. Pan Erik Black hovořil také o své osobní i profesní kariéře a zkušenostech na pozici ambasadora. Žáci se mimo jiné dověděli o možnostech studia v zahraničí a získání grantu.

Na závěr besedy pan Erik Black poděkoval za spolupráci naší americké asistence Emily DiMatteo, která na naší škole působí v letošním školním roce díky Fulbrightově komisi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti