Přejít na obsahovou část stránky

Burza středních škol Scholaris a kolaudace učeben na GJB a SPgŠ

Dne 14. listopadu 2018 se v prostorách naší školy konal X. ročník přehlídky středních škol pod názvem „Scholaris 2018“. V multimediálním sále se se zástupci vystavujících škol Olomouckého kraje přivítala Mgr. Zdeňka Roháčková, manažerka Scholarisu. Všechny zúčastněné také přivítali a popřáli jim úspěšný nábor nových žáků náměstek hejtmana pro oblast školství Ladislav Hynek, náměstek pro školství Mgr. Petr Kouba a ředitelka školy  Mgr. Romana Studýnková.

Naši školu prezentovali Mgr. Lenka Miklasińská a Mgr. Jiří Štěrba spolu se čtyřmi žákyněmi. Cílem přehlídky bylo poskytnout komplexní informace o GJB a SPgŠ žákům devátého, popř. sedmého ročníku ZŠ, učitelům a výchovným poradcům na ZŠ, ale i rodičům žáků. Zájemcům byly poskytnuty obecné informace o škole. Seznámili se s charakteristikou nabízených oborů a s kritérii přijímacích zkoušek.

Na budově gymnázia se konala slavnostní kolaudace projektu IROP. „Vybudování chemické laboratoře, dvou jazykových učeben a vybudování fyzikální učebny“, které prošly nákladnou rekonstrukcí a přispějí ke zkvalitnění výuky přírodních věd a cizích jazyků na gymnáziu se přišli podívat zástupci z Olomouckého kraje pro odbor školství, zástupci Statutárního města Přerova a ředitelé základních škol spolupracující na tomto projektu.

Návštěvníky jsme pozvali na Den otevřených dveří, který se bude konat 1. prosince 2018.

Televize Přerov s.r.o. 14. 11. 2018 – (čas 8:29 až 12:48) - Slavnostní kolaudace projektu IROP 

Přerovský deník 15. 11. 2018 - Na gymnáziu otevřeli nové učebny a laboratoř, využijí je i děti z venkova

Nové Přerovsko 16. 11. 2018 - Učebny gymnázia využijí i malé školy

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti