Přejít na obsahovou část stránky

Carmen Fiano přednášela na GJB a SPgŠ Přerov

Logo Erasmus+

Prohloubení jazykových znalostí a perspektivní kariérní možnosti byly hlavním tématem nedávné přednášky italské pedagožky Carmen Fiano na naší škole. 

Carmen Fiano není obyčejnou učitelkou. Je to vášnivá pedagožka a zároveň zkušená odbornice v oblasti jazykového vzdělávání. Její návštěva byla spojena s přednáškou, která se zabývala důležitými tématy pro naše studenty – jazykovými certifikáty, možnostmi studia angličtiny v Cambridge a pracovními příležitostmi ve Spojeném království. 

Jazykové certifikáty jsou v dnešní době nezbytným prvkem v životopise mnoha lidí. Carmen Fiano se zaměřila na různé typy certifikátů, jejich význam a jak mohou studenti naší školy získat ty nejcennější. Tento úvodní úsek přednášky poskytl studentům užitečné informace o tom, jakým směrem se ubírat ve svém jazykovém vzdělávání. 

Dalším bodem byly možnosti studia angličtiny v Cambridge. Carmen Fiano sdílela své zkušenosti s touto prestižní institucí a představila různé kurzy a programy, které jsou studentům k dispozici. Pro mnohé z našich studentů byla tato část přednášky inspirací a motivací k dalšímu rozvoji svých jazykových dovedností. 

Posledním, avšak rozhodně ne nejméně důležitým tématem, byly pracovní příležitosti ve Spojeném království. V dnešní globalizované společnosti je znalost anglického jazyka často klíčem k úspěchu v pracovním životě. Carmen Fiano představila některé možnosti práce a upozornila na oblasti, kde je znalost angličtiny nezbytná. Tato část přednášky studentům otevřela oči a ukázala jim možnosti, které jsou jim k dispozici za hranicemi naší země. 

Celá přednáška byla pro naše studenty velkým přínosem. Carmen Fiano nejen sdílela své znalosti a zkušenosti, ale také je inspirovala k tomu, aby se dále vzdělávali a hledali nové příležitosti ve světě jazyků a práce. Doufáme, že budeme mít možnost podobné akce opakovat a přinášet našim studentům další inspirativní zážitky. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti