Přejít na obsahovou část stránky

Česká lingvistická olympiáda – školní kolo

Dne 13. 11. 2018 se na naší škole konalo školní kolo České lingvistické olympiády. Nelehké soutěže, kterou pořádá Filozofická a Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy, se zúčastnilo celkem 25 žáků.

Tímto jim děkujeme za účast a držíme palce. Ten nejúspěšnější z nich, jehož jméno se dozvíme v průběhu prosince, bude mít možnost reprezentovat naši školu v regionálním kole, které se uskuteční 21. 1. 2019 na Filozofické fakultě UP v Olomouci.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti