Přejít na obsahovou část stránky

DALŠÍ ÚSPĚCH VOLEJBALISTEK!!!

V úterý 31. října se v Prostějově uskutečnilo Krajské finále ve volejbalu dívek. Děvčata z naší školy do této soutěže postoupila z okresního kola. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev Olomouckého kraje. Soutěž se hrála systémem každý s každým na dva vítězné sety. V prvním utkání si žákyně poradily s družstvem Gymnázia Jiřího Wolkera z Prostějova, které tvořilo tým volejbalistek pod vedením trenérů. Celé utkání naše žákyně vyhrály díky bezchybnému a těžkému podání, kterým si držely nad soupeřkami náskok získaný v začátcích setů. Následující dva zápasy s Gymnáziem Šumperk a Reálným gymnáziem O. W. Prostějov byly zcela v režii našich děvčat. V posledním zápase s Gymnáziem Čajkovského Olomouc si děvčata vybrala slabší chvilku a zápas tak šel do třetího rozhodujícího setu. Na děvčatech byla znát únava, nasbíraná za celý den, ale s vypětím všech zbylých sil si žákyně v tiebreaku vybojovaly vítězství a tím i prvenství v celém turnaji. Díky tomu postoupily do kvalifikace na republikové finále, které se koná ve středu 8. 11., rovněž v Prostějově. Děkujeme za reprezentaci školy a GRATULUJEME!!!

Děvčata hrála v následujícím složení: Aneta Běhalíková, Soňa Hrudíková, Natálie Chromcová, Natálie Šimurdová, Karolína Plšková, Karolína Pecháčková, Adéla Vachutková, Agáta Vlčková a Eliška Sochorová.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti