Přejít na obsahovou část stránky

Den otevřených dveří

V sobotu 1. prosince 2018 se uskutečnil letošní první Den otevřených dveří. Na něm byla představena nabídka studijních oborů na naší škole a přijímací řízení pro školní rok 2019/2020. Byl představen nový obor – Gymnázium šestileté – živé jazyky. Studium je určené pro žáky 7. tříd ZŠ. Při výuce anglického jazyka se uplatňuje moderní vzdělávací metoda CLIL. Více informací o tomto i dalších studijních oborech Vám rádi poskytneme i na druhém Dni otevřených dveří.

Byly připraveny informační materiály o studijních oborech, které naše škola nabízí pro školní rok 2019/2020 a přítomní měli možnost prohlédnout si vybavení školy a pohovořit s vyučujícími.

Zveme žáky, rodiče a ostatní návštěvníky na druhý Den otevřených dveří, který se uskuteční v pondělí 4. února 2019 od 15.00 do 18.00 hodin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti