Přejít na obsahovou část stránky

Den otevřených dveří 13. února 2023

V pondělí 13. února 2023 proběhl na Gymnáziu Jana Blahoslava a Střední pedagogické škole druhý den otevřených dveří.

Pro žáky, rodiče a ostatní návštěvníky školy byl připravený bohatý program. Program v multifunkčním sále zahájila krátkým hudebním vystoupením žákyně 3. BP Hana Hauserová, která zahrála na kytaru a zazpívala vlastní píseň. Ředitelka školy Mgr. Romana Studýnková představila studijní obory, které naše škola nabízí pro školní rok 2023/2024. Krátce pohovořila také o dalších aktivitách školy. Uchazeči o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika si mohli ještě jednou vyzkoušet školní přijímací zkoušky z výchov a řečových dovedností nanečisto. Pro mladší sourozence byly připraveny zábavné aktivity ve výtvarné dílničce pod dohledem budoucích učitelek mateřské školy – žákyň oboru PMP.

Obor Šestileté gymnázium – živé jazyky prezentovala zástupkyně ředitelky Mgr. Pavla Kadaníková. Na budově gymnázia si také mohli uchazeči o studium vyzkoušet testy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky. Rodiče i žáci měli možnost pohrát si s roboty, virtuální realitou – ukázka – vyzkoušet si 3D tisk, fyzikální i chemické pokusy.

Věříme, že pro žáky, kteří doposud nebyli pevně rozhodnuti o svém budoucím studiu, přineslo toto odpoledne mnoho zajímavého a pomohlo s výběrem správného oboru.

Všem zájemcům o studium na naší škole přejeme úspěšné složení přijímacích zkoušek.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti