Přejít na obsahovou část stránky

Den otevřených dveří 5. února 2024

V pondělí 5. února 2024 proběhl již tradičně druhý den otevřených dveří, který přilákal veliký počet zájemců o naši školu.

Pro žáky, rodiče a ostatní návštěvníky školy byl připravený bohatý program, který zahájila paní ředitelka Mgr. Romana Studýnková a představila studijní obory a také podala informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2024/2025. Uchazeči o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika si mohli vyzkoušet školní přijímací zkoušky nanečisto z výchov a řečových dovedností. Pro mladší sourozence byla otevřena výtvarná dílnička, kde pod dohledem budoucích učitelek mateřské školy (žákyň oboru PMP) děti vyráběly valentýnská přání pro maminky a své blízké.

Obor Šestileté i Čtyřleté gymnázium – živé jazyky prezentovala zástupkyně ředitelky Mgr. Pavla Kadaníková. Na budově gymnázia si také mohli uchazeči o studium vyzkoušet testy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky. Rodiče i žáci měli možnost pohrát si s roboty, virtuální realitou – vyzkoušet si 3D tisk, fyzikální i chemické pokusy.

Věříme, že pro žáky, kteří doposud nebyli pevně rozhodnuti o svém budoucím studiu, přineslo toto odpoledne mnoho zajímavého a pomohlo s výběrem správného oboru.

Všem zájemcům o studium na naší škole přejeme úspěšné složení přijímacích zkoušek.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti