Přejít na obsahovou část stránky

Druhé kolo středoškolské futsalové ligy

Ve čtvrtek 13. 12. 2018 proběhlo v tělocvičně sportovní haly Zora Olomouc 2. kolo futsalové ligy žáků středních škol. Spolu s námi se soutěže zúčastnily Střední škola technická a obchodní Olomouc, Střední škola podnikání a obchodu Prostějov a SPŠ a SOU Uničov.

Náš tým v úvodním zápase těsně podlehl SŠTO Olomouc 4:3, prohrál s SOŠPO Prostějov 3:0 a zvítězil nad SPŠ a SOU Uničov 4:0. V celkovém součtu odehraných zápasů jsme obsadili 3. místo a to již na postup do 3. kola středoškolské futsalové ligy nestačilo.   

Děkujeme všem za příkladnou a úspěšnou reprezentaci naší školy.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti