Přejít na obsahovou část stránky

Erasmus Days 2018

Dům zahraniční spolupráce vyhlásil ERASMUS DAYS 2018. Smyslem akce je propagace programu Erasmus+ v rámci velké celoevropské kampaně. Erasmus Days se budou konat ve dnech 12. – 13. října 2018. Během těchto dní bude realizována řada aktivit v rámci celé Evropy.

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola se rozhodlo se do aktivity zapojit, protože projekty Erasmus úspěšně organizuje již mnoho let.

V rámci hodin cizího jazyka studenti vytvořili komiksy inspirované jejich zkušeností s programem Erasmus. Téma těchto komiksů je „Erasmus – A language lesson“. Studenti, kteří nebyli zapojeni do žádné Erasmus aktivity, se mohli zapojit také. Tvořili komiksy nazvané „A language lesson“. Na naší škole se vyučují čtyři cizí jazyky, vznikly tedy komiksy anglické, německé, francouzské a ruské. Do aktivity se zapojilo 15 vyučujících a 300 studentů.

V pátek 12. 10. 2018 budou komiksy vystaveny na obou budovách školy a tvůrci nejlepších komiksů v každém jazyce získají drobný dárek.

Naše škola také organizuje program Erasmus + Klíčová akce 1, který umožňuje vyučujícím vzdělávat se v zahraničí. Učitelé, kteří se této aktivity zúčastnili, již popsali své zážitky pro studentský časopis Litero. Tyto články jsou také vystaveny na chodbách školy.

Přerov nejlepsi-adresa.cz 11. 10. 2018 - Erasmus DAYS 2018 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti