Přejít na obsahovou část stránky

Florbalisté skončili o skóre druzí v okrese

Dne 6. 2. 2018 se v házenkářské hale v Hranicích konalo okresní kolo ve florbalu chlapců středních škol. Chlapecký tým GJB a SPgŠ Přerov se utkal o postup do krajského kola se Střední průmyslovou školou Hranice, Střední školou elektrotechnickou Lipník nad Bečvou, Obchodní akademií Přerov a Gymnáziem Jakuba Škody Přerov. Naši hoši první dva zápasy vyhráli a další dva zápasy remizovali, což jim vyneslo bohužel o skóre celkové druhé místo. Na tomto turnaji reprezentovali naši školu tito hráči: Milan Otevřel, Marek Mitaš, Ondřej Koudela, Jan Tihelka, Ondřej Kowalik, David Šimanský, Michal Postava, Ondřej Vlček, Dominik Duchoň, Radim Kolařík a Denis Vohrabal.

Všem chlapcům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti