Přejít na obsahovou část stránky

Florbalisté vyhráli okrskové kolo

Dne 17. ledna 2018 se uskutečnilo v tělocvičně OA Přerov okrskové kolo ve florbale chlapců středních škol. Chlapecký tým GJB a SPgŠ Přerov se utkal o postup do dalšího kola s SOŠ Tovačov, SŠT Přerov, SŽŠ Přerov a domácím OA Přerov. Naši hoši všechny čtyři zápasy vyhráli v celkovém skóre 21:5 a zaslouženě tak postoupili z prvního místa do okresního kola. Naši školu reprezentovali tito chlapci: Jakub Vlček, Milan Otevřel, Marek Mitaš, Ondřej Koudela, Jan Tihelka, Ondřej Kowalik, David Šimanský, Michal Postava, Ondřej Vlček, Dominik Duchoň a Denis Vohrabal.

Všem chlapcům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně úspěchů v následujícím kole.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti