Přejít na obsahovou část stránky

Florbalistky obsadily druhé místo

Dne 10. 12. 2018 se uskutečnilo v tělocvičně OA Přerov okresní finále ve florbalu dívek. Dívčí tým naší školy se v prvním zápase utkal s GJŠ Přerov a zvítězil v celkovém poměru 2:0. Ve druhém utkání prohrály naše dívky s domácí OA Přerov 2:3. Ve dvou posledních zápasech zvítězil náš tým nad Gymnáziem Hranice 3:1 a s Gymnáziem Kojetín si poradil v poměru 6:1. Díky jedné prohře a třem výhrám obsadil náš celek celkově druhé místo. Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Klára Havlíková, Adéla Vykydalová, Markéta Šrámková, Kateřina Gieselová, Nikola Veselá, Věra Dreiseitlová, Lucie Řeháková, Marie Grufíková, Kateřina Reichová, Terezie Havlíková a Hana Zoubková.

Všem dívkám děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti