Přejít na obsahovou část stránky

Futsalisté skončili ve středoškolské futsalové lize na 3. místě

Ve středu 8. 1. 2020 proběhlo 3. kolo středoškolské futsalové ligy ve sportovní hale DHK Zora Olomouc. Spolu s námi se zápasů 3. kola zúčastnily ještě školy: VOŠ a SPŠE Olomouc, SŠLCH U Hradiska Olomouc a SOŠPO Prostějov.

Naši školu reprezentovali tito žáci:
1. A. Doležal Dominik
2. A: Mirvald Petr
2. D: Sokele Tobiáš
3. A: Bereza Adam
3. C: Bundil Lukáš, Arnold Michal
4. D: Mitáš Marek
7: Vilímek Šimon, Pavlík Štěpán, Ondrouch Petr
8: Tihelka Jan

Náš tým v úvodním zápase prohrál s SOŠPO Prostějov 2:1, zvítězil nad VOŠ a SPŠE Olomouc 4:3 a v posledním zápase prohrál se SŠLCH Olomouc 6:2. V celkovém součtu odehraných zápasů jsme obsadili 3. místo, které tak bylo konečnou v středoškolské futsalové lize.   

Všem žákům patří velký dík a poděkování za reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti