Přejít na obsahovou část stránky

Historický postup florbalistů do Národního finále

Dne 28. 1. 2019 se uskutečnilo ve sportovní hale Reálného gymnázia Prostějov krajské kolo KB Florbal Challenge Cupu. Chlapecký tým naší školy nejprve v prvním zápase porazil hráče Gymnázia Šternberk v poměru 5:1 a pak zvítězil i nad Gymnáziem Jeseník 2:0. Ve finálovém zápase o postup mezi 16 nejlepších chlapeckých florbalových týmů ČR se utkal se SŠST Olomouc a taktéž vyhrál v poměru 2:0, což zajistilo našim florbalistům postup do Národního finále, které se uskuteční 22. 3. 2019 v Brně.

Naši školu reprezentovali tito chlapci: Marek Mitaš, Ondřej Kowalik, David Šimanský, Viktor Šabršula, Dominik Duchoň, Jan Fencl, Denis Vohrabal, Martin Ryšavý, Patrik Tarnoczy, Tomáš Suchánek, Adam Vlček, Maxim Šefčík a Petr Mirvald.

Všem chlapcům děkujeme za výbornou reprezentaci a přejeme hodně úspěchu v Národním finále.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti