Ve středu 24. června 2026 se na školním hřišti již tradičně uskutečnil koncert školních kapel Masters of GJB&SPgŠ 2026. Součástí bohatého hudebního programu bylo také vyhlášení výsledků soutěže k 75. výročí SPgŠ. K oslavám tohoto výročí přispěla i předmětová komise VV, která pro žáky přichystala výtvarné dílničky. Na koncertě vystoupil učitelský sbor, kapely ELECTRIC STRINGS a BLACK FRIDAY, sólový kytarista a zpěvák Martin Štec, pop rocková kapela KONTRAKT a závěr patřil rockové kapele WYJETEJ WOLEJ.
Všem účastníkům, vystupujícím, učitelům, žákům a hostům děkujeme za bohatou účast a přejeme všem krásné léto.
Za PK HV Jana Beranová