Přejít na obsahovou část stránky

Konference k 430. výročí narození Jana Amose Komenského „Pramen pro pedagogy“

Dne 28. 3. 2022 proběhla v Přerově v Mervartově sále Muzea Komenského u příležitosti 430. výročí narození Jana Amose Komenského konference „Pramen pro pedagogy“.  Program, který sestavila a vedla Mgr. Blažena Mačáková, vycházel z Vládou ČR schválené Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2030+.

Konference se zúčastnili i pedagogové naší školy z předmětové komise Pedagogika, Psychologie a Pedagogická praxe a žáci z 3. ročníku oboru Pedagogické lyceum Specializace humanitní studia se svou vyučující Mgr. Lucií Charvátovou.

Žákyně z 3. ročníku oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika Specializace dramatická výchova nastudovaly pod vedením Mgr. Věry Mikulcové stěžejní etapy života J. A. Komenského.

Obohacením konference byla i výstava výtvarných a literárních prací žáků naší školy na téma Komenský.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti