Přejít na obsahovou část stránky

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V týdnu před jarními prázdninami proběhlo na SVČ ATLAS a BIOS, Přerov okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovali výherci prosincových školních kol, za gymnázium v kategorii IIB Jana Havránková a Matyáš Hájek v kategorii IIIA a za SPgŠ Eva Chrystanová v kategorii IIIC. Jsme rádi, že se naši žáci v konkurenci ostatních gymnázií a středních škol okresu Přerov neztratili. Jana Havránková a Eva Chrystanová obsadily ve svých kategoriích bronzové příčky.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně radosti při dalším studiu angličtiny.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti