Přejít na obsahovou část stránky

Krajská přehlídka Středoškolské odborné činnosti

Dne 15. 5. 2018 se na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci uskutečnila krajská přehlídka Středoškolské odborné činnosti za účasti žáků naší školy. V kategorii "Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času" se z naší školy zúčastnila Kateřina Skalická (3. C)  s prací "Emoční inteligence u dětí předškolního věku" a skončila na 4. místě.

Katce gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti