Přejít na obsahovou část stránky

Krajské finále florbalistů v Subterra cupu

V pátek 27. 1. 2023 proběhlo v městské sportovní hale Lipníka nad Bečvou krajské finále florbalového turnaje středních škol Subterra cup. Spolu s námi se soutěže zúčastnili ještě školy: Gymnázium Jeseník, Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov, Střední průmyslová škola Přerov, Střední průmyslová škola Uničov, Gymnázium Čajkovského Olomouc, Slovanské gymnázium Olomouc a Střední průmyslová škola Jeseník.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Bělka David, Doležal Dominik, Stojan Sebastián (všichni 4. A), Toman Vojtěch, Dohnal Patrik (oba 3. D), Kušner Vít, Kostelníček Jaroslav, Žondra David (všichni 3. CP), Létal Tomáš (2. A), Janek Kryštof, Šťastný Tomáš (oba 4.) a Kuchta Tobiáš (5.).

Florbal hrál hracím systémem play off 5+1 (2 x 10 minut). Náš tým v úvodním zápase prohrál po obětavém výkonu na nájezdy se Střední průmyslovou školou Přerov 2:1 a v utkání o 5.–8. místo opět na nájezdy prohrál se Slovanským gymnáziem Olomouc 3:2. Celkově jsme obsadili v krajském finále středních škol 7. místo.

Všem žákům patří velký dík a uznání za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti