Přejít na obsahovou část stránky

Krajské finále Středoškolského atletického poháru dívek a hochů v Šumperku

Ve středu dne 5. 10. 2022 proběhlo krajské finále Středoškolského atletického poháru Olomouckého kraje, které se konalo v Šumperku. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek a hochů, které změřilo své síly se závodníky z dalších škol: OA Šumperk, Gymnázium Šumperk, SOŠ Šumperk, RG a ZŠ Otto Wichterieho Prostějov, Slovanské gymnázium Olomouc, Gymnázium Čajkovského Olomouc, Gymnázium Hejčín, SZŠ Hranice, Gymnázium Jakuba Škody Přerov, VOŠ a SPŠ Šumperk, SPŠS Olomouc.

V těžké konkurenci nakonec obsadili dívky i hoši shodné 7. místo. V jednotlivých disciplínách bylo možné vidět plné nasazení a bojovné výkony.

Naši školu reprezentovalo družstvo dívek a hochů ve složení:
Lindovská Klára, Šimková Klára, Štoudková Kateřina (1. BP), Hrdličková Anežka (1. CP), Šimurdová Natálie (2. BP), Šrámková Klára (2. A), Hrušková Hana (2. D), Drozdová Alice (3. AP), Minolová Lucie, Kapri Aneta (3. BP), Beňová Silvie, Železná Barbora (VII.), Hrabská Lucie, Dlouhá Michaela (4. A), Látalová Tereza (4. D).

Pěček Matěj (IV.), Budina Martin, Procházka Ondřej, Vacula Filip (3. A), Mikš Radovan (VII.), Bělka David, Stojan Sebastián (4. A), Glocman Michal (4.D), Sochůrek Kryštof (VIII.).

Nejvíce bodů pro svá družstva získali Matěj Pěček, a to 1405 bodů (celkový 2. nejlepší výkon v soutěži) a mezi dívkami to byla Tereza Látalová s 951 body.

Všem žákům patří velké poděkování a uznání za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti