Přejít na obsahovou část stránky

Krajské finále ve florbale dívek

Dne 14. 3. 2018 se konalo v olomoucké Čajkaréně krajské finále ve florbale dívek středních škol. Dívčí tým se utkal o postup do republikového finále s vítězi okresních kol, kterými byly týmy z Gymnázia Jeseník, Gymnázia Šumperk, Gymnázia Čajkovského Olomouc a SŠ Trivis Prostějov. Naše děvčata po třech výhrách a jedné remíze při celkovém skóre 8 : 3 nakonec skončila díky horšímu poměru branek na celkovém druhém místě. Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Lucie Suchánková, Markéta Šrámková, Lucie Řeháková, Klára Havlíková, Adéla Vykydalová, Kateřina Reichová, Hana Zoubková, Terezie Havlíková, Klára Kociánová, Kateřina Gieselová a Nikola Veselá. Všem dívkám děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti