Přejít na obsahovou část stránky

Krajské finále ve florbalu chlapců

Dne 24. 1. 2018 se uskutečnilo ve sportovní hale Uničov krajské finále Olomouckého kraje ve florbalu chlapců. Náš tým postupně změřil síly s Obchodní akademií Prostějov, kterou porazil 4:1, dále pak vyhrál nad Cyrilometodějským gymnáziem Prostějov 6:2 a nad Střední průmyslovou školou strojnickou Olomouc 5:4. V posledním zápase jsme se utkali s Gymnáziem Uničov a po dramatickém závěru prohráli 2:1.
V celkovém součtu odehraných zápasů jsme obsadili 2. místo. Naši školu reprezetovali:
Milan Otevřel  (6.), Marek Mitaš (2. D), Ondřej Koudela (2. A), Jan Tihelka (2. A), Ondřej Kowalik (1. C), David Šimanský (1. A), Michal Postava (1. A), Radim Kolařík (1. A), Dominik Duchoň (1. A), Denis Vohrabal (1. D), Ondřej Vlček (3. A). 
Děkujeme za pěknou reprezentaci školy.      

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti