Přejít na obsahovou část stránky

Krajské kolo soutěže Office Arena

V soutěži Office Arena 2018 si účastníci otestují své dovednosti při práci s aplikacemi MS Office - Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Ze školního kola soutěže z naší školy postoupili Martin Kudel, Ondřej Janečka (oba kvinta).

Ve středu 14. března 2018 se na naší škole uskutečnilo krajské kolo soutěže, ve kterém bylo úkolem soutěžících vytvoření projektu s názvem: "Oslavy 100 let od vzniku republiky". Při jeho zpracování využili výše uvedené aplikace MS Office a hodnotí se jednak splnění požadavků zadání a dále kreativita při řešení.

Krajská kola budou probíhat během března 2018 a poté budou všechny projekty vyhodnoceny a nejlepší postoupí do celostátního finále, které se uskuteční 27. dubna 2018 v sídle společnosti Microsoft v Praze.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti