Přejít na obsahovou část stránky

Kvalifikace na Republikové finále ve volejbalu dívek

Dne 8. 11. 2023 se v Prostějově uskutečnila kvalifikace na Republikové finále ve volejbalu dívek. Děvčata z naší školy do této soutěže postoupila z krajského kola. Turnaje se zúčastnila vítězná družstva z Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje. I přes absenci některých hráček bylo na hřišti vidět krásné a velmi vyrovnané výkony, které stačily na pěkné 3. místo. Děkujeme žákyním za reprezentaci školy!

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně: Aneta Běhalíková, Soňa Hrudíková, Natálie Chromcová, Natálie Šimurdová, Karolína Plšková, Karolína Pecháčková, Adéla Vachutková, Eliška Holíková, Tereza Mlčůchová, Agáta Vlčková a Eliška Sochorová.

Kvalifikace na Republikové finále ve volejbalu dívek

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti