Přejít na obsahovou část stránky

Mistrovství světa ve florbalu

Dne 5. 12. 2018 se šestnáct žáků naší školy zúčastnilo Mistrovství světa ve florbalu mužů, které hostila pražská O2 arena. O postup do čtvrtfinálových bojů se ve čtvrtečních osmifinálových zápasech utkalo Lotyšsko se Slovenskem a Dánsko s Estonskem. Žáci, kteří úspěšně reprezentují naši školu ve florbalu, tak mohli na vlastní oči zhlédnout florbalová utkání světové úrovně a zažít úžasnou diváckou atmosféru zaplněné O2 areny.

O2 arena

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti