Přejít na obsahovou část stránky

Možnosti studia na ESF MU Brno

Dne 23. 11. 2023 proběhlo na naší škole setkání vybraných žáků studujících francouzský jazyk ze čtvrtých, třetích a druhých ročníků naší školy s PhDr. Ing. Pavlou Hradeckou, koordinátorkou (a zároveň absolventkou) česko-francouzského studia veřejné správy na ECON MUNI, tzv. MFTAP. Spolu se svou kolegyní (a také absolventkou studijního programu) Danielou Uhlířovou představily žákům systém přijímacího řízení na MU v Brně, možnosti kombinací programů bakalářského i magisterského studia, a především konkrétní studijní program Veřejná správa (Administration publique) na Ekonomicko-správní fakultě MU v Brně. 

Přednášející měly nachystané prezentace se základními informacemi doplněné fotografiemi ze stáží jak v České republice, tak i z Francie.

Velkých obohacením byly osobní zkušenosti přednášejících se studijním programem.

Ve spolupráci bychom chtěli pokračovat i do budoucna.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti