Přejít na obsahovou část stránky

Naše děvčata dominovala okresnímu kolu ve florbalu

Čtyři zápasy, čtyři výhry, skóre 36:2 a jednoznačný postup do krajského kola. Tak by se dal jednoduše shrnout průběh okresního florbalového turnaje dívek pořádaného Obchodní akademií v Přerově. Náš tým se i přes absenci trenéra Zbořila prezentoval jeho kvalitním herním rukopisem. Precizní defenzíva všech hráček, skvěle chytající Řeháková, „CR7“ našeho výběru Šrámková a jednoznačně nejkomplexnější hráčka turnaje Suchánková. Za sebou nechaly naše holky družstva Gymnázia Hranice a Gymnázia Jakuba Škody. Výbornými výkony se prezentovaly žákyně prvních ročníků, které jsou velkým příslibem pro budoucnost. Holky děkujeme!

Sestavu našeho týmu tvořily Kateřina Gieselová, Klára Havlíková, Adéla Vykydalová (1. AP); Jana Macháčková (1. CP); Nikola Veselá (1. C); Terezie Havlíková, Hana Zoubková (3. AP); Kateřina Reichová (3. BP); Lucie Řeháková, Markéta Šrámková (3. D); Lucie Suchánková (4. AP).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti