Přejít na obsahovou část stránky

Naše škola je dlouhodobě zapojena do mezinárodního programu Erasmus+

Časopis MOZAIKA vydávaný Domem zahraniční spolupráce přináší v prosincovém čísle ohlédnutí za sedmiletým obdobím programu Erasmus + (2014 – 2020). Strana sedm přináší informace o dvouletém projektu Erasmus + školní vzdělávání s názvem „Together“, na kterém naše škola spolupracovala s partnerskými školami z Itálie a Velké Británie. Každá ze škol se zaměřila na téma znevýhodněných žáků ve svém městě. Součástí tohoto programu byly také projektové dny, na kterých měli žáci a jejich rodiny možnost představit svoji kulturu, tradice a způsob života. Sdílením zkušeností si kladli za cíl podpořit integraci znevýhodněných žáků a pomoct menšinám.

Za tento projekt převzala ředitelka školy Mgr. Romana Studýnková v roce 2019 cenu Domu zahraniční spolupráce za nejlepší projekt v kategorii Erasmus+ školní vzdělávání s názvem „Together“.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti