Přejít na obsahovou část stránky

Návštěva ze Španělska

Ve čtvrtek 25.10. 2018 naši školu navštívili Daniel Prados a Mar Aranda, dva učitelé ze školy IES Sabinar ve španělském městě Roquetas de Mar. Přestože v našem městě strávili pouhý jeden den, stihli toho opravdu hodně. Navštívili hodiny angličtiny ve 2. CP a 4. C, prohlédli si naši školu, obědvali v naší školní jídelně. Odpoledne je čekala procházka podzimním Přerovem.

Španělští kolegové byli nadšeni jak ze setkání s našimi žáky, tak i naší školou a samotným Přerovem. I proto věřím, že tohle krátké setkání bylo pouze prvním z mnoha.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti