Přejít na obsahovou část stránky

Ocenění Natálie Cintulové v časopise Bridge

Jste pozornými čtenáři časopisu Bridge?

Jestli ano, pak jste si jistě všimli, že žákyně naší školy Natálie Cintulová ze třídy 3. C byla v posledním čísle časopisu Bridge (May-June 2020) oceněna za účast v soutěži Tiny Stories vyhlášené v září 2019. Natálie Cintulová letos skvěle reprezentovala naši školu i v Soutěži v anglickém jazyce pro SOŠ,  kdy si vítězstvím v krajském kole vybojovala účast  v kole ústředním.  Toto kolo se však v důsledku koronavirové epidemie již neuskutečnilo. O to více nás těší, že si Natálčiných schopností a jazykových dovedností všimli redaktoři v časopise Bridge. Natálii děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme jí hodně úspěchů nejen při studiu angličtiny.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti