Přejít na obsahovou část stránky

Okresní kolo středoškolských atletických závodů

V úterý 24. 9. 2019 se uskutečnil 38. ročník okresního kola středoškolských atletických závodů družstev v Přerově. Soutěže se zúčastnily společně s námi tyto školy: Střední lesnická škola Hranice, Gymnázium Hranice, Gymnázium Jakuba Škody. Závodníci měřili síly v atletických disciplínách 60 m sprint, běh na 400 m a 1500 m, vrh koulí, skok vysoký, skok daleký a štafeta 4 x 200 m.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Glocman Michal (1. D), Doležal Dominik (1. A), Mirvald Petr (2. A), Jančík Jakub (3. A), Arnold Michal, Bundil Lukáš (oba 3. C), Fencl Jan, Němec Pavel, Vohrabal Denis (všichni 3. D), Jakubec Daniel, Ondrouch Petr (oba 7.), Bubík Adam (8).

Celkové pořadí:

  1. GJŠ Přerov
  2. GJB a SPGŠ Přerov
  3. SŠL Hranice
  4. Gymnázium Hranice

Družstvo chlapců obsadilo v celkovém součtu jednotlivých disciplín 2. místo. Družstvo dívek obsadilo 4. místo.

Všem soutěžícím, kteří tak úspěšně reprezentovali naši školu patří velké poděkování.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti