Přejít na obsahovou část stránky

Okresní kolo středoškolských atletických závodů

Ve čtvrtek 22. 9. 2022 se uskutečnil 41. ročník okresního kola středoškolských atletických závodů v Přerově. Soutěžilo se v disciplínách ve štafetovém běhu 4 x 200 m, běh na 60 m a 200 m, skoku dalekém, skoku vysokém, vrhu koulí a vytrvalostním běhu na 800 m.

Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Lindovská Klára, Rypalová Dominika a Skřečková Markéta (1. BP), Hrdličková Anežka (1. CP), Šrámková Klára (2. A), Šimurdová Natálie (2. BP), Drozdová Alice (3. AP), Minolová Lucie a Kapri Aneta (3. BP), Beňová Silvie a Železná Barbora (7.), Hrabská Lucie (4. A) a změřilo síly se závodnicemi dalších škol – Gymnázium Jakuba Škody Přerov a Střední zdravotnická škola Hranice.
Přes obětavé výkony a maximální úsilí všech dívek jsme v celkovém výsledku obsadili 3. místo. Všem našim závodnicím děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Naši školu reprezentovalo družstvo chlapců ve složení: Pěček Matěj (4.), Svoboda Petr (3. A), Kušner Vít, Kostelníček Jaroslav a Žondra David (3. CP), Mikš Radovan (7.), Bělka David a Stojan Sebastian (4. A), Glocman Michal (4. D).
Naši reprezentanti obsadili vynikající 2. místo ze čtyř družstev.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti