Přejít na obsahovou část stránky

Okresní kolo ve florbale dívek

Dne 16. 2. 2022 se uskutečnilo v Přerově v tělocvičně Obchodní akademie okresní kolo ve florbale dívek. Tým GJB a SPgŠ Přerov v konkurenci dalších čtyř florbalových družstev (OA Přerov, GJŠ Přerov, Gymnázium Hranice a Gymnázium Kojetín) obsadil po jedné prohře a třech jasných výhrách zasloužené 2. místo.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Adéla Javůrková, Aneta Kapri, Denisa Jiskrová, Gabriela Vaculová, Klára Klinkovská, Kristýna Keclíková, Natalie Becvarik, Nikola Perutková, Tereza Brančíková a Jana Karafiátová.

 

Děkujeme všem hráčkám za předvedené bojovné výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti