Přejít na obsahovou část stránky

Okresní kolo ve florbale dívek Subterra Cup

Dne 9. 12. 2022 se uskutečnilo v Městské sportovní hale v Lipníku nad Bečvou okresní kolo ve florbale dívek Subterra Cup. Tým GJB a SPgŠ Přerov v konkurenci dalších dvou florbalových družstev (OA Přerov a Gymnázium Hranice) obsadil po jedné výhře a jedné prohře 2. místo.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Javůrková Adéla, Kapri Aneta, Jiskrová Denisa, Vaculová Gabriela, Klinkovská Klára, Keclíková Kristýna, Becvarik Natalie, Perutková Nikola, Brančíková Tereza, Baštincová Hana, Huppertová Lucie, Mrázková Lenka.

Děkujeme všem hráčkám za předvedené bojovné výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti