Přejít na obsahovou část stránky

Okresní kolo ve florbale dívek – Subterra Cup

Dne 21. 11. 2023 se uskutečnilo v tělocvičně Gymnázia Čajkovského v Olomouci okresní kolo ve florbale dívek – Subterra Cup. Tým GJB a SPgŠ Přerov v konkurenci dalších čtyř florbalových družstev vybojoval po dvou jasných výhrách, jedné remíze a jedné smolné prohře krásné, ale bohužel nepostupové třetí místo.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Klinkovská Klára, Keclíková Kristýna, Perutková Nikola, Jiskrová Denisa, Vaculová Gabriela, Kapri Aneta, Baštincová Hana, Kropáčová Jiřina, Klvaňová Nelli a Fialová Martina.

Děkujeme všem hráčkám za předvedené bojovné výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti