Přejít na obsahovou část stránky

Okresní kolo ve volejbalu dívek

V pondělí 18. 11.  2019 se již tradičně uskutečnilo v Hranicích na Moravě okresní kolo ve volejbalu dívek. Letošní turnaj děvčata z naší školy absolvovala opět s velkými ambicemi, ale v částečně oslabené sestavě. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva, která hrála systémem „každý s každým“. V prvním utkání si děvčata bez velkých obtíží poradila s týmem Střední zdravotnické školy z Hranic, ve druhém utkání jim statečně odolával tým z místního gymnázia. Po tomto vyhraném zápase přišla na řadu bitva s nejtěžším rivalem – Obchodní akademií v Přerově, ve které naše děvčata podleha až ve třetím rozhodujícím setu. Ač si holky dovezly „pouze“ stříbrné medaile a do krajského kola po letech nepostoupily, přesto na hřišti předvedly krásný bojovný výkon za účasti plného hlediště obecenstva, za který jim děkujeme.

Naši školu reprezentovaly tyto hráčky: Lucie Derychová, Kateřina Holubová, Katka Řehořová, Ivana Miklendová, Adéla Zeithamová, Aneta Köhlerová, Adéla Krejčiříková a Michaela Biskupová.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti