Přejít na obsahovou část stránky

Okresní kolo ve volejbalu dívek

V úterý 22. 2. 2022 se uskutečnilo v Hranicích na Moravě okresní kolo ve volejbalu dívek. Letošní turnaj děvčata z naší školy absolvovala opět s velkými ambicemi. Turnaje se zúčastnilo šest družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. První dvě utkání ve skupině zvládla děvčata hravě i dravě a zvítězila nekompromisně 2:0 na sety se soupeřkami z Lesnické školy v Hranicích a Stavební průmyslové školy v Lipníku. Postoupila tak do semifinálového utkání s Gymnáziem z Hranic. Bez velkých obtíží si holky poradily i s tímto soupeřem. Ve finálové bitvě tak holky čekal již tradiční tým z OA Přerov. Z tohoto boje jsme bohužel nevyšly vítězně a skončily jsme tak na pěkném druhém místě. Na hřišti však děvčata předvedla krásný bojovný výkon a pěkný volejbal, za který jim děkujeme.

Naši školu reprezentovaly tyto hráčky: Michaela Biskupová, Michaela Dlouhá, Aneta Běhalíková, Lucie Hrabská, Soňa Hrudíková, Sára Kučerková, Natálie Šimurdová, Klára Šrámková a Bára Zavadilová.

Okresní kolo ve volejbalu dívek

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti