Přejít na obsahovou část stránky

Okrskové kolo v kopané středních škol

V úterý 11. 10. 2022 se žáci naší školy zúčastnili turnaje v kopané středních škol o Pohár Josefa Masopusta na hřišti TJ  Spartak Přerov. Soutěž byla rozlosována do 2 skupin po 3 týmech. V naší skupině jsme porazili SZeŠ Přerov 2:0 a prohráli s SPŠ Přerov 0:2. V součtu odehraných zápasů jsme skončili na 2. místě za SPŠ Přerov.

Žáci, kteří reprezentovali naší školu: Šimeček Max (II.), Vavrouš Jakub, Vaculík Jakub (2. D), Kafoněk Patrik, Kryštof Janek, Šťastný Tomáš (IV.), Oulehla Jan, Truong Hong Minh, Kuchta Tobiáš (V.), Páviš Daniel (3. A), Kostelníček Jaroslav, Žondra David, Kušner Vít (3. CP), Chodilík Tomáš, Sochůrek Kryštof (VII.), Stojan Sebastian, Bělka David, Doležal Dominik (4. A), Glocman Michal (4. D).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti