Přejít na obsahovou část stránky

Polští učitelé na návštěvě GJB a SPgŠ Přerov

Díky projektu Erasmus+ KA1 jsme mohli na naši školu pozvat dva vyučující z polského gymnázia – Justýnu Gembaru a Romana Sarnického. Paní Gembara je učitelkou německého jazyka, pan Sarnicki anglického jazyka. Na naší škole strávili tři dny. V průběhu této doby měli možnost zúčastnit se hodin nejen cizích jazyků, ale i výtvarné či hudební výchovy. Žáci GJB a SPgŠ se seznámili s polským školstvím, zažili výuku se zahraničním učitelem a procvičili si konverzaci v cizím jazyce. Nezapomenutelným zážitkem pro nás budou rozhovory probíhající zároveň v angličtině, němčině, polštině a češtině, kdy každý mluvil jiným jazykem, ale všichni jsme si výborně rozuměli.

Naše škola tak navázala spolupráci s další evropskou školou. Akreditace Erasmus+, kterou jsme získali v loňském školním roce, nám umožňuje podobné vzdělávací pobyty nabídnout dalším pedagogům a žákům.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti