Přejít na obsahovou část stránky

Postup florbalistek do krajského kola KB Florbal Challenge Cupu

Dne 19. 11. 2018 se uskutečnilo v Městské sportovní hale v Přerově 1. kolo KB Florbal Challenge Cupu. Dívčí tým naší školy se v prvním zápase utkal s SSOŠ Hranice a zvítězil v celkovém poměru 6:1. V druhém utkání remizovaly naše dívky s GJŠ Přerov 0:0, ale vzhledem k vyššímu počtu vstřelených branek z prvního zápasu postupují do krajského finále naše děvčata. Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Klára Havlíková, Adéla Vykydalová, Andrea Zbožková, Kateřina Gieselová, Nikola Veselá, Věra Dreiseitlová, Kateřina Pitrunová, Kamila Škrachová, Ela Holoubková, Jana Karafiátová a Karolína Kutáčová. Všem dívkám děkujeme za výbornou reprezentaci a přejeme hodně úspěchu v dalším kole.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti