Přejít na obsahovou část stránky

Postup florbalistů do krajského kola KB Florbal Challenge Cupu

Dne 26. 11. 2018 se uskutečnilo v Městské sportovní hale v Lipníku nad Bečvou 1. kolo KB Florbal Challenge Cupu. Chlapecký tým naší školy nejprve v prvním zápase remizoval 1:1 s GJŠ Přerov, pak zvítězil  4:1 nad Gymnáziem Lipník nad Bečvou a v posledním utkání naši florbalisté porazili SŠOS Hranice 6:2, což jim vyneslo celkové první místo a postup do krajského finále.

Naši školu reprezentovali tito chlapci: Mitaš Marek, Kowalik Ondřej, Šimanský David, Šabršula Viktor, Duchoň Dominik, Fencl Jan, Vohrabal Denis, Ryšavý Martin, Tarnoczy Patrik, Suchánek Tomáš, Zembol Jakub, Vlček Adam, Šefčík Maxim a Mirvald Petr. Všem chlapcům děkujeme za výbornou reprezentaci a přejeme hodně úspěchu v dalším kole.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti