Přejít na obsahovou část stránky

Postup florbalistů do okresního kola

Dne 18. 12. 2018 se uskutečnilo v tělocvičně SŠGS Přerov místní kolo ve florbalu chlapců. Chlapecký tým naší školy nejprve v prvním zápase porazil Gymnázium Kojetín 11:1, pak zvítězil  4:3 nad SPŠ Přerov a v posledním utkání naši florbalisté remizovali s domácím týmem 4:4, což jim vyneslo celkové první místo a postup do okresního kola. Naši školu reprezentovali tito chlapci: Mitaš Marek, Kowalik Ondřej, Šimanský David, Šabršula Viktor, Vlček Adam, Šefčík Maxim, Vlček Ondřej, Koudela Ondřej, Tihelka Jan, Vlček Jakub a Otevřel Milan. Všem chlapcům děkujeme za výbornou reprezentaci a přejeme hodně úspěchu v dalším kole.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti