Přejít na obsahovou část stránky

Postup florbalistů do okresního kola středních škol

V úterý 10. 12. 2019 proběhlo okrskové kolo ve florbale středních škol v tělocvičně OA Přerov. Turnaje se zúčastnily společně s námi tyto školy: SPŠ Přerov, OA Přerov a Gymnázium Kojetín.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Bělka David, Doležal Dominik, Stojan Sebastian (všichni 1. A), Mirvald Petr, Tarnoczy Patrik, Billa Jan, Mann Štěpán (všichni 2. A), Šefčík Maxim, Vlček Adam (oba 6.), Kolařík Radim, Šimanský David (oba 3. A), Vohrabal Denis, Fencl Jan (oba 3. D), Mitáš Marek (4. D), Koudela Ondřej (4. A), Otevřel Milan (8.).

Hrálo se podle platných pravidel florbalu systémem 4+1 každý s každým, 2x10 minut. Náš tým v úvodním zápase zvítězil nad OA Přerov 3:0, porazil v nesmírně dramatickém zápase SPŠ Přerov 3:2 (na samostatné nájezdy) a vyhrál nad Gymnáziem Kojetín 6:0.

V celkovém součtu odehraných zápasů jsme obsadili 1. místo a postupujeme do okresního kola florbalového turnaje středních škol.  

Hráčům patří poděkování za dobrou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů do dalších kol.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti