Přejít na obsahovou část stránky

Postup futsalistů do 2. kola středoškolské futsalové ligy

V úterý 24. 10. 2023 proběhlo 1. kolo středoškolské futsalové ligy ve sportovní hale DHK Zora v Olomouci. Spolu s námi se turnaje zúčastnily: Obchodní akademie Přerov, Střední zemědělská škola Přerov a Obchodní akademie Olomouc.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Vaculík Ondřej, Faksa Lukáš  (oba 3. D), Kafoněk Patrik (V.), Zdražil Marek (VI.), Páviš Daniel (4. A), Žondra David (4. CP) a Žaluda Zdeněk, Mikš Radovan, Malenda Martin (všichni 8.).

Náš tým v úvodním zápase porazil OA Přerov 3:2, v dalším utkání prohrál s OA Olomouc 6:2 a v posledním zápase remizoval se SZeŠ Přerov 2:2. Celkově jsme v turnaji obsadili 2. místo, které nám zaručilo postup do 2. kola středoškolské futsalové ligy.   

Všem žákům patří poděkování za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti